Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie zgodnie z Polityką prywatności.

Porady eksperta

Jak sprawdzić zniżki OC?
Ostatnie lata to zdecydowanie wzrost cen ubezpieczeń obowiązkowych OC. Na cenę ma wpływ wiele czynników, ale można ja obniżyć wykorzystując należne zniżki. Czytaj więcej »
Polisa OC? Kieruj się ceną!
Chcesz kupić polisę OC na swój samochód, kieruj się ceną. Zakres polisy OC u każdego ubezpieczyciela jest taki sam. W takiej sytuacji cena będzie dla Ciebie kluczowym argumentem przy wyborze ubezpieczyciela. Czytaj więcej »
Ubezpieczenie AC - ochrona na którą Cię stać!
Przy zakupie ubezpieczenia AC dowiedz się za jaką ochronę płacisz. Kupując polisę AC, wybierz zakres który Cię interesuje. Czytaj więcej »
Ubezpieczenie assistance, warto być przezornym!
Polisa assistance może być bardziej przydatna niż polisa AC, szczególnie gdy Twój samochód ma więcej niż 10 lat!. Możesz uzyskać pomoc na miejscu zdarzenia, holowanie do najbliższego warsztatu czy powrót do domu... Czytaj więcej »
Ubezpieczenie NNW, kupuj,ochrona któtą zawsze warto mieć!
Ubezpieczenie NNW jest najczęściej wybieranym ryzykiem, które dokupujemy do polisy OC lub AC. NNW to ubezpieczenie, z którego dostaniesz odszkodowanie za poniesiony uszczerbek na zdrowiu. Czytaj więcej »
Strona: 1 | 2