Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie zgodnie z Polityką prywatności.

GENERALI - Ranking ubezpieczeń komunikacyjnych

OC:
Ocena: 4.25
AC:
Ocena: 4.35
OC+AC:
Ocena: 4.15
ASSISTANCE:
Ocena: 4.4
Ubezpieczenie samochodu GENERALI

Generali Direct to marka ubezpieczeniowa działająca na polskim rynku, będąca własnością włoskiej, międzynarodowej instytucji finansowej - Assicurazioni Generali S.p.A, która założona została 26 grudnia 1831 roku w Trieście. Towarzystwo ubezpieczeniowe Generali posiada swoje oddziały w kilkudziesięciu krajach na całym świecie.

W Polsce zaczęło funkcjonować w ramach oddziałów i przedstawicielstw już w czasie zaborów na terenie Galicji, od 1837 roku. Obecnie oferuje zaś szereg usług ubezpieczeniowych, w tym ubezpieczenia komunikacyjne.

OC w Generali Direct

W Generali Direct można wykupić podstawowe, obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej - polisę OC, która chroni osoby trzecie w przypadku szkód wyrządzonych przez ubezpieczonego kierowcę w ruchu drogowym. Generali Direct zapewnia w przypadku klientów wykupujących OC dodatkowe zniżki dla doświadczonych kierowców, jeżdżących bezszkodowo. Atutem oferty jest Assistance wypadkowy w cenie OC, udostępnienie zniżek na zakup innych produktów Generali oraz ubezpieczenie bagażu w cenie OC.

Zawarta z Generali Direct polisa ubezpieczenia OC będzie chroniła kierowcę nie tylko w Polsce, ale też w krajach Europejskiego Obszaru Gospodarczego, w Andorze, Chorwacji, Serbii i w Szwecji.

AC w Generali Direct

Ubezpieczenie Autocasco, czyli polisa AC w Generali Direct zapewni samochodowi klienta kompleksową ochronę przed zdarzeniami losowymi. Również i w tym przypadku doświadczeni kierowcy korzystają z systemu atrakcyjnych zniżek. Ubezpieczenie AC w Generali Direct zostało skonstruowane w formule All Risk, co oznacza, że ubezpieczyciel chroni od następstw wszelkich zdarzeń, m.in. wypadków, szkód parkingowych, kradzieży, aktów wandalizmu i tym podobnych.

Dla nowych klientów, którzy zdecydują się na wykupienie ubezpieczenia AC w Generali Direct czkea 15 proc. zniżki.

Atutem oferty jest możliwość wypłaty odszkodowania według kosztów naprawy stosowanych w ASO.

ASS w Generali Direct

Assistance Generali jest ubezpieczeniem zapewniającym całodobową pomoc kierowcom i pasażerom, w przypadku awarii, kolizji i kradzieży, zarówno w kraju, jak i za granicą. Średnic czas oczekiwania na pomoc wynosi 30minut, stosowane są wysokie limity holowania - nawet do 1000 km, a klient ma możliwość wykupienia Assistance na okres 1 roku lub tylko na czas urlopu.

NNW dla kierowcy i pasażera

W towarzystwie ubezpieczeniowym Generali Direct można dodatkowo wykupić ubezpieczenie NNW Kierowcy lub NNW kierowcy i pasażera. Obie polisy chronią przed następstwami nieszczęśliwych wypadków, gwarantując wypłatę świadczenia na wypadek uszczerbku na zdrowiu lub śmierci. Ochrona dla kierowcy obowiązuje w ramach NNW w Generali Direct, niezależnie od tego, jakim pojazdem się porusza.

Kalkulator OC - Generali Direct

Na stronie internetowej firmy ubezpieczeniowej Generali Direct klient może skorzystać z kalkulatora OC i wyliczyć składkę, jaką będzie musiał uiścić za roczne ubezpieczenie. W kalkulatorze należy wpisać dane pojazdu, dane właściciela, opcje dodatkowe, historię ubezpieczenia, okres ubezpieczenia oraz niezbędne zgody i oświadczenia. Na tej podstawie kalkulator oblicza cenę OC w Generali Direct.

Porównaj ceny OC AC w 7 minut

« Powrót do rankingu