Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie zgodnie z Polityką prywatności.

Ranking ubezpieczeń komunikacyjnych polecanych przez WOWpolisa.pl

Wybierz ubezpieczenie jakie Cię interesuje:
1

LIBERTY UBEZPIECZENIA

Ubezpieczenie OC od 485 zł rocznie. To prawdziwa WOW oferta! Do tego w ramach obowiązkowego OC Mini Assistance gratis. Składka niska, a można ją nawet na dwie raty rozłożyć.
Ocena: 4.8
Porównaj OC/AC
2

AXA Direct

Ubezpieczenie OC już od 309 zł /rok. Składka została wyliczona dla kierowcy z Częstochowy, posiadającego 60% zniżek, w wieku 32 lat, jeżdżącego Fiatem Pandą 1.2 z 2010 roku. Sprawdź cenę swojego OC!
Ocena: 4.7
Porównaj OC/AC
3

LINK4

Mocne OC w Link4 w naprawdę niskiej składce. Możesz mieć nawet o 345 zł niższą składkę niż dotychczas, WOW! A do tego zniżki przez Internet i pakiet Assistance Opony i samochód zastępczy w cenie OC.
Ocena: 4.55
Porównaj OC/AC
4

You Can Drive

OC, OC+AC dla młodych w najlepszej cenie. W 100% przez Internet lub telefon. Oblicz swoją składkę w 3 minuty i ciesz się tanim ubezpieczeniem nawet w młodym wieku!
Ocena: 4.45
Porównaj OC/AC
5

AVIVA Direct

Aviva Direct oferuje tanie ubezpieczenia OC AC nawet do - 80%!. Pani Magda z Lublina zapłaciła za OC Seata Ibiza 2000 - 638 zł. Oblicz swoją składkę polisy w 7 minut i ciesz się oszczędnościami!
Ocena: 4.35
Porównaj OC/AC
6

GENERALI

Generali to tanie OC i AC, pomoc drogowa 24h, atrakcyjna formuła all risks i wiele więcej. Chcesz jeszcze więcej? w 7 minut dowiesz się wszystkiego i kupisz najtańsze ubezpieczenie!
Ocena: 4.25
Porównaj OC/AC
7

Gothaer

Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. to firma, która powstała z przekształcenia Polskiego Towarzystwa Ubezpieczeń - obecnego na polskim rynku od ponad 20 lat.
Ocena: 4.2
Porównaj OC/AC
8

PZU

PZU Ubezpieczenia - OC z bezpłatnym Assistance. PZU oferuje swoim klientom możliwość wykupienia dodatkowej opcji tzw. ochronę zniżek – nawet 60%. Sprawdź, porównaj w kalkulatorze i kup tanie OC online!
Ocena: 4.1
Porównaj OC/AC
9

ALLIANZ Direct

Niemiecka precyzja i solidność w niskiej cenie. Obliczasz składkę w 5 minut, płacisz za polisę i drukujesz ją. A do tego w gratisie dostajesz ubezpieczenie Assistance, które pokryje koszty holowania do wartości 125 euro.
10

PROAMA

Proama oferuje 70% zniżki dla bezszkodowych kierowców. Kupując OC możesz liczyć na m.in.: bezpłatny Assistance Wypadkowy czy możliwość wyrobienia Zielonej Karty. Zobacz!
Ocena: 3.95
Porównaj OC/AC
11

ERGO HESTIA

Z Wilna do Warszawy w pakiecie Assistance Prestiż, czyli holowanie do 500km w ramach polisy. Samo OC w Hestii to ubezpieczenie i dla młodych, i dla doświadczonych kierowców. Dokup AC i jesteś gotów do drogi!
Ocena: 3.85
Porównaj OC/AC
12

WARTA

W trudnej sytuacji liczy się profesjonalna opieka. Jeśli wykupisz samo OC w Warcie, a dojdzie do wypadku, wtedy telefoniczny doradca zorganizuje dla ciebie holowanie auta do 100 km – to oferta bez gwiazdek (*)!
Ocena: 3.75
Porównaj OC/AC
13

MTU

MTU to atrakcyjne OC, AC mini, AC maxi, możesz wybrać też dodatki - ubezpieczenie szyb, Assistance. Nie wiesz na co się zdecydować? Nasi agenci ubezpieczeniowi doradzą Ci w wyborze bezkonkurencyjnej polisy!
Ocena: 3.7
Porównaj OC/AC
14

HDI Asekuracja

HDI jako marka o ponad 100 letniej tradycji na świecie, obecna jest w Polsce od ponad 10 lat jako HDI Asekuracja. Obecnie to znak towarowy pod którym spółka TUiR "WARTA” S.A. oferuje polisy dla klientów małych i średnich przedsiębiorstw.
Ocena: 3.6
Porównaj OC/AC
15

BENEFIA

BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group,prowadzi działalność w formie spółki akcyjnej, zawiązanej aktem notarialnym w dniu 22 września 1999 r. Oferta Towarzystwa obejmuje szeroką gamę ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych.
Ocena: 3.55
Porównaj OC/AC
16

COMPENSA

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group działa na Polskim rynku od 1990 roku. Spółka zapewnia kompleksową obsługę Klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych Klientów korporacyjnych.
Ocena: 3.5
Porównaj OC/AC
17

InterRisk

Konkurencyjne stawki dla bezszkodowych kierowców oraz mnóstwo zniżek. Ubezpieczenie w InterRisk to pewna ochrona w niskiej cenie. Ciekawe warianty Assistance i pełna ochrona w AC – także wnętrza auta!
Ocena: 3.45
Porównaj OC/AC
18

Gefion Insurance

Towarzystwo posiada kompleksową ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych. W ofercie dostępne jest obowiązkowe OC oraz dodatkowe Autocasco i Autopomoc (działające na zasadzie popularnego assistance)
Ocena: 3.4
Porównaj OC/AC
19

UNIQA

UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń SA jest spółką Grupy UNIQA Austria. UNIQA jest aktywna w sprzedaży ubezpieczeń z wszystkich grup - jest liderem na rynku ubezpieczeń osobowych oraz jednym z największych ubezpieczycieli majątkowych w Austrii.
Ocena: 3.35
Porównaj OC/AC
Zobacz jak powstał powyższy ranking »Advertisement