Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Ranking ubezpieczeń komunikacyjnych polecanych przez WOWpolisa.pl

Wybierz ubezpieczenie jakie Cię interesuje:
1

LIBERTY UBEZPIECZENIA

Ubezpieczenie OC od 485 zł rocznie. To prawdziwa WOW oferta! Do tego w ramach obowiązkowego OC Mini Assistance gratis. Składka niska, a można ją nawet na dwie raty rozłożyć.
Ocena: 4.8
Porównaj OC/AC
2

AXA Direct

Ubezpieczenie OC już od 309 zł /rok. Składka została wyliczona dla kierowcy z Częstochowy, posiadającego 60% zniżek, w wieku 32 lat, jeżdżącego Fiatem Pandą 1.2 z 2010 roku. Sprawdź cenę swojego OC!
Ocena: 4.7
Porównaj OC/AC
3

LINK4

Mocne OC w Link4 w naprawdę niskiej składce. Możesz mieć nawet o 345 zł niższą składkę niż dotychczas, WOW! A do tego zniżki przez Internet i pakiet Assistance Opony i samochód zastępczy w cenie OC.
Ocena: 4.55
Porównaj OC/AC
4

You Can Drive

OC, OC+AC dla młodych w najlepszej cenie. W 100% przez Internet lub telefon. Oblicz swoją składkę w 3 minuty i ciesz się tanim ubezpieczeniem nawet w młodym wieku!
Ocena: 4.45
Porównaj OC/AC
5

AVIVA Direct

Aviva Direct oferuje tanie ubezpieczenia OC AC nawet do - 80%!. Pani Magda z Lublina zapłaciła za OC Seata Ibiza 2000 - 638 zł. Oblicz swoją składkę polisy w 7 minut i ciesz się oszczędnościami!
Ocena: 4.35
Porównaj OC/AC
6

GENERALI

Generali to tanie OC i AC, pomoc drogowa 24h, atrakcyjna formuła all risks i wiele więcej. Chcesz jeszcze więcej? w 7 minut dowiesz się wszystkiego i kupisz najtańsze ubezpieczenie!
Ocena: 4.25
Porównaj OC/AC
7

Gothaer

Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. to firma, która powstała z przekształcenia Polskiego Towarzystwa Ubezpieczeń - obecnego na polskim rynku od ponad 20 lat.
Ocena: 4.2
Porównaj OC/AC
8

PZU

PZU Ubezpieczenia - OC z bezpłatnym Assistance. PZU oferuje swoim klientom możliwość wykupienia dodatkowej opcji tzw. ochronę zniżek – nawet 60%. Sprawdź, porównaj w kalkulatorze i kup tanie OC online!
Ocena: 4.1
Porównaj OC/AC
9

ALLIANZ Direct

Niemiecka precyzja i solidność w niskiej cenie. Obliczasz składkę w 5 minut, płacisz za polisę i drukujesz ją. A do tego w gratisie dostajesz ubezpieczenie Assistance, które pokryje koszty holowania do wartości 125 euro.
10

PROAMA

Proama oferuje 70% zniżki dla bezszkodowych kierowców. Kupując OC możesz liczyć na m.in.: bezpłatny Assistance Wypadkowy czy możliwość wyrobienia Zielonej Karty. Zobacz!
Ocena: 3.95
Porównaj OC/AC
11

ERGO HESTIA

Z Wilna do Warszawy w pakiecie Assistance Prestiż, czyli holowanie do 500km w ramach polisy. Samo OC w Hestii to ubezpieczenie i dla młodych, i dla doświadczonych kierowców. Dokup AC i jesteś gotów do drogi!
Ocena: 3.85
Porównaj OC/AC
12

WARTA

W trudnej sytuacji liczy się profesjonalna opieka. Jeśli wykupisz samo OC w Warcie, a dojdzie do wypadku, wtedy telefoniczny doradca zorganizuje dla ciebie holowanie auta do 100 km – to oferta bez gwiazdek (*)!
Ocena: 3.75
Porównaj OC/AC
13

MTU

MTU to atrakcyjne OC, AC mini, AC maxi, możesz wybrać też dodatki - ubezpieczenie szyb, Assistance. Nie wiesz na co się zdecydować? Nasi agenci ubezpieczeniowi doradzą Ci w wyborze bezkonkurencyjnej polisy!
Ocena: 3.7
Porównaj OC/AC
14

HDI Asekuracja

HDI jako marka o ponad 100 letniej tradycji na świecie, obecna jest w Polsce od ponad 10 lat jako HDI Asekuracja. Obecnie to znak towarowy pod którym spółka TUiR "WARTA” S.A. oferuje polisy dla klientów małych i średnich przedsiębiorstw.
Ocena: 3.6
Porównaj OC/AC
15

BENEFIA

BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group,prowadzi działalność w formie spółki akcyjnej, zawiązanej aktem notarialnym w dniu 22 września 1999 r. Oferta Towarzystwa obejmuje szeroką gamę ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych.
Ocena: 3.55
Porównaj OC/AC
16

COMPENSA

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group działa na Polskim rynku od 1990 roku. Spółka zapewnia kompleksową obsługę Klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych Klientów korporacyjnych.
Ocena: 3.5
Porównaj OC/AC
17

InterRisk

Konkurencyjne stawki dla bezszkodowych kierowców oraz mnóstwo zniżek. Ubezpieczenie w InterRisk to pewna ochrona w niskiej cenie. Ciekawe warianty Assistance i pełna ochrona w AC – także wnętrza auta!
Ocena: 3.45
Porównaj OC/AC
18

Gefion Insurance

Towarzystwo posiada kompleksową ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych. W ofercie dostępne jest obowiązkowe OC oraz dodatkowe Autocasco i Autopomoc (działające na zasadzie popularnego assistance)
Ocena: 3.4
Porównaj OC/AC
19

UNIQA

UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń SA jest spółką Grupy UNIQA Austria. UNIQA jest aktywna w sprzedaży ubezpieczeń z wszystkich grup - jest liderem na rynku ubezpieczeń osobowych oraz jednym z największych ubezpieczycieli majątkowych w Austrii.
Ocena: 3.35
Porównaj OC/AC
Zobacz jak powstał powyższy ranking »Advertisement