Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie zgodnie z Polityką prywatności.

Jak powstał ranking ubezpieczeń komunikacyjnych?

Ranking Ubezpieczeń Komunikacyjnych

Nie ma jednej, oczywistej i w 100% skutecznej metody sprawdzenia kto ma najlepszą na rynku ofertę ubezpieczenia OC, AC lub pakietu. Dla osoby młodej, która nie ukończyła 30 roku życia, tanie ubezpieczenie znajdziemy na przykład w You Can Drive (marka ERGO Hestii), ale ktoś inny może powiedzieć, że płacąc więcej, możemy otrzymać szerszy zakres lub gratisy do ochrony OC i tym samym to ubezpieczenie będzie lepsze! Nie wdajemy się więc w tę przepychankę i zdajemy się na opinię naszych klientów i naszego zespołu, który codziennie ubezpiecza dziesiątki osób.


Punktacja w Rankingu

Najważniejsze są trzy czynniki, które odpowiadają za maksymalnie 90 punktów w rankingu.

  1. Oceny naszych klientów, którzy oddali swoje głosy na Towarzystwo Ubezpieczeniowe na innych naszych stronach www.
  2. Oceny naszych klientów, którzy na co dzień ubezpieczają się u nas i wyrazili swoją opinię o poprzednich ubezpieczeniach, które wykupili.
  3. Częstotliwość z jaką nowi klienci pytają o konkretną ofertę ubezpieczenia w konkretnym Towarzystwie, a także jak chętnie odnawiają polisę w poprzednim TU.
Zachowaliśmy dla naszego zespołu do spraw ubezpieczeń komunikacyjnych 10 punktów, które mogli przydzielić wedle swej wiedzy i opinii dowolnie - każdemu, kilku lub żadnemu towarzystwu. Wzięli oni pod uwagę szybkość likwidacji szkody, zakres ubezpieczeń i cenę. 


Dziękujemy za skorzystanie z naszej wiedzy i z naszych doświadczeń. Wierzymy, że wasz wybór ubezpieczenia, dokonany na podstawie rankingu ubezpieczeń komunikacyjnych będzie miał efekt WOW! Szerokości.

Zespół WOWpolisa.pl