Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie zgodnie z Polityką prywatności.

LINK4 - Ranking ubezpieczeń komunikacyjnych

OC:
Ocena: 4.55
AC:
Ocena: 4.8
OC+AC:
Ocena: 4.9
ASSISTANCE:
Ocena: 4.3
Ubezpieczenie samochodu LINK4

Link4 to towarzystwo ubezpieczeniowe, które oferuje swoim klientom ubezpieczenia w kanałach direct - przez internet i telefon. W 2003 roku zadebiutowała jako pionier takich ubezpieczeń. Obecnie jest własnością Grupy PZU i w dalszym ciągu obsługuje klientów, głownie w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych. Siedziba firmy Link4 znajduje się w Warszawie.
Początkowo Link4 oferowało wyłącznie sprzedaż podstawowych ubezpieczeń samochodu - obowiązkowego ubezpieczenia OC oraz dodatkowego AC. Dziś jednak w jego ofercie znajdziemy również ubezpieczenia turystyczne, ubezpieczenia mieszkania czy ubezpieczenia dla firm. Wielokrotnie marka Link4 była nagradzana w branżowych rankingach i konkursach. W 2014 i 2015 roku otrzymała nagrodę „Produkt flotowy roku” za najlepsze ubezpieczenia dla firmowych flot pojazdów.

OC w Link4

Pakiet OC w Link4 pozwoli na szybkie i skuteczne ubezpieczenie pojazdu w ramach obowiązkowej polisy odpowiedzialności cywilnej. Ubezpieczenie jest oferowane klientom już od 295 zł, wraz z Assistance Opony w cenie ubezpieczenia. Jeśli klient zdecyduje się na zakup ubezpieczenia OC przez internet, ma szansę na dodatkowe 7 proc. zniżki od Link4. Istnieje także możliwość zapłaty za polisę punktami PAYBACK.
Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe dla każdego właściciela pojazdu mechanicznego, a Link4 oferuje je nawet z większym zakresem odpowiedzialności, niż narzuca to ustawa o ubezpieczeniach obowiązkowych. Oprócz standardowej ochrony, klient uzyska szybką pomoc na miejscu zdarzenia oraz unikalny Program Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opon. Pomoc drogowa zwykle dociera do klienta w ciągu 30 minut od zgłoszenia. Link4 deklaruje samochód zastępczy na 3 dni w razie wypadku lub kradzieży, usprawnienie pojazdu na miejscu lub holowanie do 100 km, jak i pomoc informacyjną przez całą dobę.
W ramach Assistance Opony gwarantuje wymianę uszkodzonego koła na miejscu, jeśli w aucie jest koło zapasowe, albo holowanie do najbliższego warsztatu i jej naprawę.
Gratis do każdego ubezpieczenia OC w Link4 na życzenie klienta jest wydawana Zielona Karta.

Ubezpieczenie Autocasco w Link4

Ubezpieczenie AC, nazywane również polisą Autocasco jest dodatkowym, fakultatywnym ubezpieczeniem komunikacyjnym, którego celem jest ochrona samochodu w razie uszkodzenia lub kradzieży. Podobnie jak w przypadku OC, tutaj również na klientów kupujących polisę online czeka 7 proc. rabatu oraz możliwość zapłaty za ubezpieczenie punktami PAYBACK. W przeciwieństwie do ubezpieczenia OC, AC chroni auto w wielu sytuacjach - w przypadku kradzieży, uszkodzenia z winy kierowcy lub nieznanych osób trzecich czy sił natury. W Link4 klient decyduje, czy będzie likwidował szkodę:
  • w warsztacie ASO,
  • na kosztorys, kiedy kierowca otrzymuje odszkodowanie na podstawie wyceny szkody przez rzeczoznawcę i naprawia auto we własnym zakresie.
W wariancie „warsztat” bez względu na wiek pojazdu to klient wybiera rodzaj części, jakie mają być użyte w naprawie. Po wypadku auto nadal jest ubezpieczone na pełną sumę, która nie jest pomniejszana o wypłacane świadczenia. W ramach AC w Link4 można wykupić amortyzację, przez co odszkodowanie nie będzie zmniejszane o zużycie części podlegających wymianie.
W standardowej ofercie Link4 istnieje stała suma ubezpieczenia dla nowego pojazdu, a klient otrzymuje ponadto ubezpieczenie bagażu podręcznego od zniszczenia i kradzieży. Dodatkowo przy wypłacie odszkodowania za bagaż nie są stosowane mechanizmy udziału własnego i franszyzy integralnej. Można za dodatkową opłatą objąć ochroną fotelik dziecięcy do 1000 zł w razie wypadku lub kradzieży, czy też instalację gazową. Jako jeden z nielicznych ubezpieczycieli Link4 oferuje ubezpieczenie AC nawet dla aut piętnastoletnich.
Dla klientów, którzy nie potrzebują pełnego AC, w Link4 jest unikalna oferta na Smart Casco, czyli mini ubezpieczenie AC, chroniące przed kradzieżą auta, ale też pożarem, gradem i innymi żywiołami.

Auto Assistance w Link4

Pomoc w czasie podróży samochodem może przydać się zawsze, dlatego warto zastanowić się nad wykupieniem dodatkowego ubezpieczenia komunikacyjnego - Auto Assistance. Zapewni on pomoc drogową w średnio 30 minut. Jeśli Assistance w Link4 jest kupowany w pakiecie z OC, to klient otrzymuje Samochód Zastępczy i Assistance Opony w cenie.

Kalkulator OC w Link4

Towarzystwo ubezpieczeniowe Link4 oferuje możliwość wykupienia polisy OC czy AC online. Klientom udostępniany jest również kalkulator OC w Link4, który pozwala w ciągu 60 sekund wyliczyć składkę na polisę odpowiedzialności cywilnej.

Porównaj ceny OC AC w 7 minut

« Powrót do rankingu