Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie zgodnie z Polityką prywatności.

Co warto wiedzieć o autocasco w firmie Gothaer?

Autocasco dla auta
Drukuj

Średnia ocena: 3.86

Dziękujemy za oddanie głosu.

Najistotniejsze informacje o autocasco w Gothaer: dla kogo ubezpieczenie AC w Gothaer, jaki zakres ochrony oraz jakie są najważniejsze korzyści z zakupu tego dobrowolnego ubezpieczenia samochodu.
Gothaer ACDla kogo autocasco w Gothaer?

Właścicieli pojazdów mechanicznych zarejestrowanych w Polsce lub pojazdów wolnobieżnych, które nie wymagają rejestracji. Wiek pojazdu w momencie zawarcia ubezpieczenia nie może przekraczać 13 lat chyba że jest to kontynuacja umowy zawartej w Gothaer.

Czego dotyczy AC w Gothaer?

Ubezpieczenie Gothaer AC obejmuje zakresem ochrony szkody w pojeździe polegające na:
  • uszkodzeniu,
  • zniszczeniu,
  • kradzieży pojazdu.

Zakres terytorialny ochrony

Umową ubezpieczenia Gothaer autocasco objęte są szkody powstałe na terytorium Polski i pozostałych krajów europejskich (Rosja i Turcja w europejskich częściach ich terytoriów.)

Korzyści ubezpieczenia AC w Gothaer

1. Zniesienie amortyzacji części zamiennych (opcja za dodatkową opłatą).

2. Możliwość objęcia ochroną wyposażenia dodatkowego pojazdu.

3. Ochrona zniżek AC i uproszczona likwidacja szkody (opcja za dodatkową opłatą).

4. Zniesienie udziału własnego w szkodzie.

5. Gwarantowana suma ubezpieczenia. Utrzymanie wartości pojazdu z dnia zawarcia umowy przez cały okres trwania umowy.

6. Wybór wariantu likwidacji szkody:
  • wariant Serwis – pokrycie kosztów naprawy pojazdu w autoryzowanej stacji obsługi i przy użyciu oryginalnych materiałów i części zamiennych; opcja polecana właścicielom pojazdów w wieku do lat 3,
  • wariant Kosztorys – polecany właścicielom pojazdów starszych niż 3 lata, którym zależy na szybkim uzyskaniu gotówki na jego naprawę.
7. Darmowe ubezpieczenie Assistance Podstawowy a w nim: holowanie pojazdu po wypadku, drobna naprawa na miejscu zdarzenia oraz szeroka pomoc informacyjna.

8. Możliwość skorzystania z wielu zniżek przy naliczaniu składki m. in. za bezszkodowy przebieg ubezpieczenia (już po pierwszym roku), za jednorazową opłatę składki, za wiek właściciela pojazdu powyżej 36 lat, za wiek samochodu, za kontynuację umowy oraz wiele innych. Wszystkie powyższe czynniki pozwolą obniżyć składkę.
Porównaj ceny OC AC w 7 minut
Google+FacebookPodziel się:

« Powrót do listy poradników