Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie zgodnie z Polityką prywatności.

Czy warto kupić autocasco w Generali?

Rozbite auto - na szczęście ubezpieczone
Drukuj

Średnia ocena: 4.00

Dziękujemy za oddanie głosu.

Najważniejsze informacje o autocasco w Generali: dla kogo ubezpieczenie AC w Generali, jaki jest zakres ochrony oraz jakie są najważniejsze korzyści z zakupu tego dobrowolnego ubezpieczenia samochodu.
autocasco GeneraliDla kogo autocasco w Generali?

Dla posiadaczy wszystkich rodzajów pojazdów do 13 lat.

Czego dotyczy ubezpieczenie AC w Generali?

Ubezpieczenie AC w Generali to zabezpieczenie przed skutkami uszkodzenia, zniszczenia, utraty pojazdu lub jego wyposażenia oferowane w formule all risks.

Zakres terytorialny ochrony ubezpieczeniowej

Ochrona ubezpieczeniowa AC w Generali obejmuje zdarzenia zaistniałe na terytorium:
  • Polski,
  • terytorium Europy, z wyłączeniem szkód polegających na kradzieży pojazdu powstałych na terytorium Białorusi, Mołdawii, Rosji i Ukrainy.

Korzyści ubezpieczenia Autocasco Generali

1. Brak redukcji sumy ubezpieczenia po szkodzie - po wypłaceniu odszkodowania suma ubezpieczenia pozostaje bez zmian. Nie ma konieczności dodatkowych opłat czyli „doubezpieczenia”  po każdej szkodzie.

2. Stała suma ubezpieczenia z dnia zawarcia umowy – gwarancja otrzymania odszkodowania na pełną wartość pojazdu przez cały okres ubezpieczenia nawet jeśli z każdym miesiącem wartość pojazdu jest niższa.

3. Wypłata 110 proc.  sumy ubezpieczenia w przypadku całkowitego zniszczenia i kradzieży pojazdu. Opcja ubezpieczenia AC Generali z wypłatą kwoty o 10 proc. wyższej niż suma ubezpieczenia rekompensuje dodatkowe koszty związane z zakupem samochodu, takie jak ubezpieczenie czy koszty rejestracji. W ten sposób ubezpieczony kierowca ma możliwość nabycia pojazdu porównywalnej klasy i wartości. Opcja dostępna tylko w Generali!

4. Brak franszyzy integralnej – ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie za wszystkie szkody, nawet te o niskiej wartości.

5. Ubezpieczenie bagażu podróżnego - obejmuje szkody polegające na uszkodzeniu lub całkowitym zniszczeniu bagażu, powstałe w wyniku zdarzenia na drodze. Ochroną ubezpieczeniową w Generali objęte są m. in.: rzeczy osobiste ubezpieczonego, sprzęt elektroniczny (np. laptop) czy sportowy (np. rakiety tenisowe) zarówno kierowcy, jak i wszystkich pasażerów.

6. Ochrona dodatkowego wyposażenia w samochodzie. Bez żadnych dodatkowych kosztów, standardowy zakres ochrony autocasco zawiera ubezpieczenie wyposażenia dodatkowego pojazdu do wartości 1000 zł. Ponadto, istnieje możliwość ubezpieczenia wyposażenia dodatkowego  do nawet 20 000 zł.
Porównaj ceny OC AC w 7 minut
Google+FacebookPodziel się:

« Powrót do listy poradników