Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Aktualności

Ubezpieczenie szyb w aucie - 3 argumenty za tym, żeby je kupić
17
05.2017
Wystarczy nieco większy kamień, który odskoczy od koła innego pojazdu lub zwykły chuligański wybryk, aby narazić właściciela pojazdu na wydatki związane z wymianą szyby. Można za nią zapłacić z własnej kieszeni lub tracić zniżki z AC, albo zdecydować się na dodatkową polisę - ubezpieczenie szyb. Czytaj więcej »
Zwyżki OC - sprawdź jak temu zaradzić!
08
03.2017
O podwyżkach w zakresie składek na obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej dla posiadaczy pojazdów mechanicznych, głośno jest w prasie i wśród samych kierowców od wielu miesięcy. Już w 2016 roku mogliśmy zaobserwować wzrost cen o 46 proc. W roku bieżącym nie można oczekiwać przecen polis OC. Bardziej prawdopodobne są kolejne podwyżki. Są jednak sposoby na to, aby obniżyć wysokość składki na OC. Jak tego dokonać? Czytaj więcej »
Kiedy możemy wypowiedzieć OC?
12
02.2016
Czasem w wyniku pewnych zdarzeń jesteśmy zmuszeni do sprzedaży samochodu czy innego pojazdu mechanicznego. Musimy wtedy pamiętać o dopilnowaniu wszystkich formalności. Jedną z nich jest poinformowanie towarzystwa ubezpieczeniowego. Jakich terminów musimy dotrzymać i jak powinno wyglądać przekazanie wiadomości? Czytaj więcej »
Jakie formalności dopełnić podczas kolizji?
09
10.2015
Stłuczka na drodze z pewnością nie jest przyjemna dla żadnej ze stron. Już na samym początku pojawia się problem z ustaleniem, który kierowca jest winny. Oczywistym jest, że żaden z nich nie będzie chciał ponosić odpowiedzialności. Sytuację trzeba jednak wyjaśnić i dopełnić wszelkich formalności. Z pewnością nie powinniśmy przekładać tego na później, tylko dlatego, że nam się spieszy. Określanie okoliczności po pewnym czasie prawdopodobnie nie będzie obiektywne. Czytaj więcej »
Czy podstawowe OC jest obowiązkowe?
06
10.2015
Każdy posiadacz samochodu mechanicznego jest zobowiązany do wykupienia ubezpieczenia OC. Oprócz komunikacyjnej formy tej polisy istnieją także ubezpieczenia OC majątkowe i osobowe. Ich wykupienie jest dobrowolne. Decydując się na kupno samochodu, jako właściciel musimy zdecydować się na OC. Na rynku jest wiele towarzystw ubezpieczeniowych i to, z którego oferty skorzystamy pozostaje do naszej decyzji. Dlaczego jednak, podczas gdy większość polis jest dobrowolna, komunikacyjne są obowiązkowe? Czytaj więcej »
Strona: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ostatnia