Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie zgodnie z Polityką prywatności.

Poradniki

Czym jest i od czego chroni ubezpieczenie autocasco?
Autocasco (ubezpieczenie AC) w przeciwieństwie do ubezpieczenia OC jest ubezpieczeniem dobrowolnym, które może wykupić każdy właściciel zarejestrowanego pojazdu. Ochroną z tytułu autocasco objęty jest samochód oraz jego wyposażenie wyszczególnione w umowie ubezpieczeniowej. Właściciel pojazdu może dobrać taki zakres ubezpieczenia, jaki jest dla niego najkorzystniejszy. Czytaj więcej »
Jak i kiedy można wypowiedzieć umowę ubezpieczenia OC?
Ubezpieczenie OC musi posiadać każdy właściciel zarejestrowanego pojazdu. Umowę należy zawrzeć w dniu zakupu lub rejestracji samochodu, aby nie jeździć autem bez ochrony ubezpieczeniowej. W jakich sytuacjach można wypowiedzieć ubezpieczenie OC i jak to zrobić? Czytaj więcej »
Czym jest ubezpieczenie assistance i dlaczego warto je mieć?
Ubezpieczenie assistance, zaliczane do dobrowolnych ubezpieczeń komunikacyjnych, często bywa niedoceniane przez kierowców. Wielu właścicieli pojazdów myli ubezpieczenie assistance z autocasco. Warto wiedzieć czym jest assistance oraz kiedy i dlaczego warto je zakupić. Czytaj więcej »
Zwrot składki ubezpieczenia OC - jak i kiedy?
Kierowco! Czy wiesz że masz prawo do zwrotu składki z polisy OC za niewykorzystany okres ubezpieczenia w momencie, gdy ubezpieczyciel nie ponosi już ryzyka z tytułu zawartej z tobą umowy? Sprawdź, kiedy możesz ubiegać się o zwrot składki i jakie są zasady naliczania takiego zwrotu. Czytaj więcej »
PZU autocasco - informacje w pigułce
Najważniejsze informacje o autocasco w PZU: dla kogo ubezpieczenie AC w PZU, jaki zakres ochrony oraz jakie są najważniejsze korzyści z zakupu dobrowolnego ubezpieczenia samochodu. Czytaj więcej »
ABC oferty autocasco w Aviva
Najważniejsze informacje o autocasco w Aviva: dla kogo ubezpieczenie AC w Aviva, jaki zakres ochrony oraz jakie są najważniejsze korzyści z zakupu dobrowolnego ubezpieczenia samochodu. Czytaj więcej »
Strona: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6