Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie zgodnie z Polityką prywatności.

Najważniejsze informacje o autocasco w Link4

auta dobrze ubezpieczone
Drukuj

Średnia ocena: 0.00

Dziękujemy za oddanie głosu.

Najważniejsze informacje o autocasco w Link4: dla kogo ubezpieczenie AC w Link4, jaki zakres ochrony oraz jakie są najważniejsze korzyści z zakupu dobrowolnego ubezpieczenia samochodu.
Logo Link4Dla kogo autocasco w Link4?
Posiadacze zarejestrowanych pojazdów mechanicznych, których wiek nie przekracza 15 lat.

Czego dotyczy ubezpieczenie AC w Link4?
1. Ochrona przed uszkodzeniami pojazdu oraz jego kradzieżą.
2. Ochrona fotelika dziecięcego do kwoty 1000 zł.
3. Ochrona instalacji gazowej.

Zakres terytorialny autocasco w Link4
Ochroną ubezpieczeniową są objęte szkody w geograficznych granicach Europy, z zastrzeżeniem kradzieży i rozboju na terytorium Rosji, Białorusi, Ukrainy i Mołdawii.

Korzyści ubezpieczenia AC w Link4

1. Szybkie rozliczenie szkód. Do wyboru dwa warianty rozliczania szkody:
  • wariant WARSZTAT – naprawa samochodu odbywa się w warsztacie, który następnie rozlicza się z Link4; pojazdy do 5 lat naprawiane są częściami oryginalnymi, podczas gdy starsze częściami alternatywnymi,
  • wariant KOSZTORYS – naprawa pojazdu przebiega w następujący sposób: najpierw rzeczoznawca wycenia szkodę, a potem ubezpieczony otrzymuje odszkodowanie i naprawia pojazd we własnym zakresie.
2. Uszkodzona szyba nie powoduje utraty zniżek przy kontynuacji ubezpieczenia w Link4, o ile szyba zostanie naprawiona w warsztacie wskazanym przez ubezpieczyciela.

3. Kierowca ma możliwość wykupienia amortyzacji, dzięki czemu odszkodowania nie będą pomniejszane o zużycie części podlegających wymianie.

4. Właścicielowi pojazdu przysługuje 7 proc. rabatu  jeśli zakupi polisę AC przez internet.Porównaj ceny OC AC w 7 minut
Google+FacebookPodziel się:

« Powrót do listy poradników