Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie zgodnie z Polityką prywatności.

Czy warto kupić autocasco w HDI?

Fajny samochód i autocasco
Drukuj

Średnia ocena: 0.00

Dziękujemy za oddanie głosu.

Najważniejsze informacje o autocasco w HDI: dla kogo ubezpieczenie AC w HDI, jaki zakres ochrony oraz jakie są najważniejsze korzyści z zakupu tego dobrowolnego ubezpieczenia samochodu.
HDI ACDla kogo autocasco w HDI?

Właścicieli pojazdów mechanicznych z wyposażeniem standardowym. Wiek ubezpieczonych pojazdów w dniu zawarcia umowy ubezpieczenia nie może przekraczać 12 lat (w przypadku bezszkodowej kontynuacji umowy – 15 lat).

Czego dotyczy autocasco w HDI?

Ubezpieczenie HDI autocasco obejmuje zakresem ochrony szkody w pojeździe lub wyposażeniu dodatkowym polegające na uszkodzeniu, zniszczeniu lub utracie pojazdu w wyniku kradzieży lub rozboju.

Zakres terytorialny ochrony

Umową ubezpieczenia HDI AC objęte są szkody powstałe na terytorium Polski i pozostałych krajów europejskich (Rosja i Turcja w europejskich częściach ich terytoriów) oraz Maroka, Tunezji i Izraela. Szkody powstałe na terytorium Gruzji nie są objęte ochroną ubezpieczeniową.

Korzyści ubezpieczenia AC w HDI

1. Ubezpieczenie AC HDI oparte o przyjazną dla klientów formułę all risks. Umowa ubezpieczenia autocasco obejmuje wszystkie ryzyka, które nie zostały wyraźnie wskazane w wyłączeniach odpowiedzialności ubezpieczyciela.

2. Likwidacja szkody do wyboru w dwóch wariantach:
  • wariant Kosztorys (wycena firmy ubezpieczeniowej na podstawie której wypłacane jest odszkodowanie),
  • wariant Serwis (odszkodowanie na podstawie przedstawionych faktur z warsztatu).

3. Nieredukcyjna suma ubezpieczenia. Po wykupieniu dodatkowej opcji suma ubezpieczenia nie zostanie zmniejszona o wypłaconą kwotą a kierowca nie będzie musiał dopłacać składek, żeby wyrównać ubytek (tzw. doubezpieczenie).

4. Zniesienie amortyzacji części co oznacza, że w przypadku szkody, kwota odszkodowania nie zostanie pomniejszona o wskaźnik zużycia części zakwalifikowanych do wymiany.

Porównaj ceny OC AC w 7 minut
Google+FacebookPodziel się:

« Powrót do listy poradników